fbpx

Otevřete dveře do prostoru, který bude jen Váš.

Klid.
Komfort.
Udržitelnost.
Kvalita.

Zenbox vyrábíme ve dvou velikostech a ve více konfiguracích interiérového uspořádání, nábytku, fasády, střechy či zdroje elektrické energie. 

Dvě velikosti na výběr

Čtverec nebo obdélník? Jen na Vás je, jestli zvolíte kompaktní nebo prodlouženou variantu Zenbox+

Originální dispozice na míru

Zenbox vznikl primárně pro účely zahradní pracovny jako prostor, ve kterém se dokážeme soustředit a fungovat efektivně. Nabízí se i celá škála dalších možností –  například pokoj pro hosty s krásnou atmosférou. A co si v něm dopřát zasloužený relax s knihou v ruce nebo při sledování oblíbeného filmu? Zacvičit si jógu nebo rovnou na bicí?  Využití se meze nekladou!

pracovna

s výhledem

se spaním

relax

ložnice

free

Rozmanité fasády

Na nosný podkladní rošt Vám dokážeme namontovat jakékoliv materiálové řešení dle Vašeho výběru! Není tak problém dokonale sladit Váš zenbox s Vaším domem. Standardně nabízíme fasády dvojího typudřevěný (cedr, modřín, borovice) nebo metalický obklad. 

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a jsme připraveni na atypická zadání.

Skleněná harmonie

Propojení s přírodou je pro nás hlavní myšlenkou, které jsme se pevně drželi při návrhu zenboxu  Nechali jsme si proto záležet na vývoji našeho jedinečného kulatého okna nadstandardního průměru 170cm. Okno je vyrobeno z kaleného bezpečnostního izolačního trojskla a má tak výborné tepelně izolační vlastnosti.

Originální dveře,
 vyrobené na míru na celou výšku prostoru, mají 92mm rám a izolační trojsklo. Přinášejí další vzdušnost do vnitřního prostoru a možnost přímého větrání.  

Spolehlivá
konstrukce

Nosnou konstrukci tvoří velkoformátové CLT panely vysoké kvality beze spár a spojůVnitřní rozměry 235x235x250cm (šxhxd) umožňují širokou škálu využití. Síla nosných panelů 62mm zajišťuje skvělou tuhost konstrukceZenbox díky své kompaktnosti stačí zkrátka jen položit na zemní vruty. 

Finální povrch ještě ručně brousíme, aby byl výsledný dojem dokonalý.

Elektrická energie

Zenbox je dodáván ve dvou variantách zdroje energie. Můžete si vybrat mezi standardní kabelovou přípojkou či ostrovním solárním řešením.

Má vlastní rozvodnou krabici obsahující jističe i další ochranné komponenty a je vybaven několika zásuvkami 230V a LED světly. Ve standardní variantě je také možné připojit elektrický radiátor.