fbpx

Nejčastější
dotazy

Ne 🙂 Stavební povolení ani ohlášení stavební zákon v tomto případě nevyžaduje. Jedná se o výrobek plnící funkci stavby, navíc s menší zastavěnou plochou než 25m2. V drtivé většině případů nevyžaduje ani územní souhlas. Vše Vám pomůžeme před umístěním zenboxu ověřit.

Jakkoliv! Co třeba jako zahradní pracovnu? Nebo saunu? Nebo jako pokoj pro hosty? A co si v něm odpočinout s knihou v ruce nebo při sledování oblíbeného filmu? Využití se meze nekladou a proto v něm lze cvičit jóga stejně tak dobře jako třeba hrát s kamarády Playstation. 

Jelikož Zenbox vyrábíme v různých variantách a sestavujeme ho vždy individuálně klientovi na míru, mohou se tak ceny lišit. Základní varianty a jejich ceny ale naleznte v sekci Ceník a seznam vybavení

Určitě. Navštivte po předchozí domluvě náš showroom na adrese
Třanovského 622, 163 00 Praha 17-Řepy. 

Celý zenbox váží přibližně 1.5 tuny v základní variantě pracovny a 1 tunu ve variantě sauny a díky své kompaktnosti jej stačí zkrátka jen položit na 4ks obyčejných betonových mrazuvzdorných dlaždic, vyrovnaných do roviny. Zenbox lze také na přání ukotvit ke 4ks běžných zemních vrutů. Pozemek zůstane nedotčen a budoucí přemístění Vaší kanceláře či sauny zůstává jednoduchou záležitostí. Dopravu zenboxu na místo určení zajistíme my a vzhledem k místním prostorovým poměrům ji vždy společně s Vámi pečlivě naplánujeme předem. Klient zajišťuje pouze elektrickou přípojku pro napojení zenboxu.

V takovém případě nás prosím kontaktujte a domluvíme si osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti a detaily. Na základě zvolené varianty Vám sestavíme obratem individuální cenovou nabídku a zašleme návrh Smlouvy o dílo. Po podpisu smlouvy a uhrazení zálohové faktury začneme ihned pracovat na Vašem originálním zenboxu.

Ano 🙂 Zenbox ve variantě pracovny je vybaven několika zásuvkami 230V, LED světly a elektrickým rozvaděčem splňující všechny požadavky pro rozvody v dřevostavbách. Můžete si vybrat mezi standardní přípojkou či ostrovním solárním řešením. Varianta sauny obsahuje taktéž rozvaděč, dva RGB pásky a 9kW kamna.  

Standardně vyrábíme zenbox do 2-3 měsíců od objednání v závislosti na vytížení naší výrobní kapacity.

Stavba probíhá v naší hale. Jedná se o montovanou technologii, díly jsou opracované CNC frézou, kovové části vyřezané laserem, vše s precizní přesností 0,5mm. Prefabrikovaný způsob výroby nám přináší výhodu realizace v kontrolovaném prostředí. K Vám tak přijede zenbox již zkompletovaný a během chvíle ho umístíme na Váš pozemek.

Rozhodně.  Zenbox ve všech variantách je plnohodnotná dřevostavba vybavená tak, abyste měli zajištěný komfort po celý rok. Zenbox pracovna je vybavena přímotopem ovladatelným přes wifi (varianta s klasickou el. přípojkou). Dveře a kulaté okno mají izolační trojskla s argonovou výplní. Střecha zenboxu je zateplená kontaktně minerální vatou a je řešena jako dvojitá s provětrávanou mezerou, s možností skladby zelené střechy s extenzivní zelení, která pozitivní vlastnosti ještě posílí. Dvojitá konstrukce střešního pláště v kombinaci s předsazenou provětrávanou fasádou zajišťuje komfortní ochranu před přehříváním interiéru v létním období.

Další stínící prvky jsou volitelnou položkou.

Ano. Dostatečný přísun čerstvého vzduch je zajištěn díky výklopným vstupním dveřím výšky 2,5m ve variantě pracovny. Na přání je možné vyhotovit ještě další regulovatelný větrací průduch či osadit zenbox lokální rekuperační jednotkou. Ve variantě sauny je zenbox osazen odvětrávacím otvorem a čerstvý vzduch vstupuje v mezeře pod skleněnými dveřmi.  

Ano je. Jsme také plátci DPH a tudíž je proces velmi snadný. 

Spojte se s námi a společně najdeme cestu, jak vaše požadavky realizovat. Každý Zenbox je originál.